ABDOMED

ABDOMED

Całodobowa Pomoc Medyczna
24h 7 dni w tygodniu   
Wrocław / Polska / Europa

Nasza infolinia czeka na kontakt, jesteśmy do dyspozycji.

Badania laboratoryjne w domu chorego

Diagnostyka jest najistotniejszym elementem w procesie leczenia pacjenta. Tylko prawidłowa diagnoza zapewni zaproponowanie właściwej terapii i stosowanie leków, które wspomogą proces leczenia. Nasza placówka zapewnia swoim pacjentom możliwość wykonania badań w domu pacjenta.

Badania w domu pacjenta

Nasz personel medyczny może na życzenie pacjenta wykonać podstawowe badania laboratoryjne w obrębie domu chorego. Na potrzeby badania pobierana zostaje krew, która zostaje poddana analizie w zakresie określonym przez lekarza prowadzącego leczenie.

  • pobieranie materiału do badań wykonywane jest przez pielęgniarki, przeszkolone w tym zakresie,
  • materiał przekazywany jest do badania, lub poddawany analizie w domu pacjenta w zakresie która może być wykonana na miejscu,
  • po dokonaniu analizy wyniki zostają przedstawione pacjentowi,

Badania laboratoryjne we Wrocławiu

Komfortowe warunki badania laboratoryjnego są raczej rzadkością ze względu na proces pobierania materiału do badania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentów, nasza placówka pobiera materiał do badań w domu chorego, zmniejszając tym samym dyskomfort związany z samym zabiegiem, jak również poprawiając komfort i ogólne odczucie psychiczne. Gwarantujemy jakość świadczonych usług w zakresie wykonywania badań laboratoryjnych we Wrocławiu i nie tylko.

Diagnostyka - badania laboratoryjne

Wszystkie badania realizowane są przez wykwalifikowany wrocławski personel, dając pewność otrzymania właściwych wyników, minimalizując tym samym konieczność przeprowadzania badania powtórnie. Aby skorzystać z usługi badania laboratoryjnego w domu pacjenta zachęcamy do kontaktu.