ABDOMED

ABDOMED

Całodobowa Pomoc Medyczna
24h 7 dni w tygodniu   
Wrocław / Polska / Europa

Nasza infolinia czeka na kontakt, jesteśmy do dyspozycji.

EKG w domu pacjenta

Zabieg EKG polega na analizie pracy serca poprzez graficzną prezentację w postaci wykresu. Badanie EKG w domu pacjenta wykonywane jest przy użyciu sprzętu posiadającego elektrody przypinane do klatki piersiowej pacjenta, które to przekazują odczyty do aparatu wykonującego wykres pracy serca.

Badanie EKG w domu

Elektrokardiografia spoczynkowa czyli EKG jest jednym z najpopularniejszych badań serca pacjenta, którego wynikiem jest informacja na temat prawidłowości lub zaburzeń w pracy serca pacjenta. Wskazania do przeprowadzenia badania EKG to między innymi :

  • omdlenia oraz zawroty głowy, zasłabnięcia itp.,
  • bóle zlokalizowane w klatce piersiowej,
  • nadciśnienie tętnicze,
  • kołatanie serca,

EKG we Wrocławiu

Badanie wykonywane jest zarówno w diagnostyce nieprawidłowości pracy serca, jak również profilaktycznie u osób które posiadają rozrusznik serca i chcą monitorować jego stan, oraz u osób z arytmią serca. Oferujemy wykonanie badania ekg we Wrocławiu, gwarantując komfortowe warunki badania.

Badanie wraz z interpretacją - EKG

Nasz personel posiada kwalifikację do wykonywania badań ekg w domu pacjenta, oraz umiejętność interpretacji otrzymanego badania, tym samym już w kilka minut po badaniu uzyskają Państwo informację na temat stanu zdrowia swojego serca i zaleceń.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty domowej !