ABDOMED

ABDOMED

Całodobowa Pomoc Medyczna
24h 7 dni w tygodniu   
Wrocław / Polska / Europa

Nasza infolinia czeka na kontakt, jesteśmy do dyspozycji.

Lekarskie wizyty domowe

Wizyta lekarza w domu pacjenta. Oferujemy w zakresie naszych usług, możliwość zamówienia wizyty lekarza do domu pacjenta. Wizyta lekarska sprowadza się do dokonania podstawowych badań lekarza pierwszego kontaktu, które oceniają stan zdrowia pacjenta i kwalifikują do dalszego leczenia. Lekarz podczas wizyty domowej może na podstawie wstępnej diagnozy ustalić czy pacjent wymaga dalszej specjalistycznej pomocy.

Wizyta domowa

Lekarz podczas wizyty domowej może na podstawie przysługujących mu uprawnień :

  • wypisać receptę na lek
  • wystawić zwolnienie lekarskie z tytułu niezdolności do pracy
  • wypisać skierowanie na badanie
  • skierować pacjenta do szpitala lub specjalistycznej placówki
  • dokonać badań w zakresie lekarza pierwszego kontaktu

Lekarz we Wrocławiu

Oferta naszej placówki skierowana jest do osób mieszkających we Wrocławiu lub w jego sąsiedztwie. Gwarantuje to naszym pacjentom szybką obsługę, oraz komfort badania wykonywanego w domu. Przewagą naszej placówki jest dyspozycyjność lekarza dla pacjenta przez całą dobę, tym samym nie muszą państwo kierować się ramami pracy lekarza pierwszego kontaktu, a zamówić wizytę lekarską do domu we Wrocławiu.

Wygoda wizyty lekarskiej w domu

Konieczność transportu chorego do placówki jest dużym utrudnieniem, na które nie stać chorego, lub rodziny która nie ma możliwości przetransportowania osoby. Z tej inicjatywy powstała nasza placówka, aby ułatwiać życie naszym pacjentom, tym samym badania lekarskie można wykonać w domu. Komfort przebywania w domu w trakcie badania lekarskiego nie tylko wpływa na samopoczucie badanego, ale również zmniejsza ryzyko dodatkowych infekcji i powikłań wynikających z narażania chorego na czynniki atmosferyczne.

Zapraszamy do zamówienia wizyty lekarskiej we Wrocławiu już teraz !