ABDOMED

ABDOMED

Całodobowa Pomoc Medyczna
24h 7 dni w tygodniu   
Wrocław / Polska / Europa

Nasza infolinia czeka na kontakt, jesteśmy do dyspozycji.

Zabezpieczenie masowe imprez

Właściwe zabezpieczenie imprezy zorganizowanej takiej jak wydarzenie sportowe lub koncert to nie tylko zalecenie ale i wymóg. Dajemy Państwo możliwość skorzystania z naszych usług w zakresie zabezpieczenia medycznego imprez, które daje gwarancję bezpieczeństwa na wypadek wszelkiego typu zdarzeń losowych mających miejsce podczas tego typu spotkań.

Zabezpieczenie medyczne imprez

Imprezy zorganizowane wymagają zezwolenia organu administracji publicznej, który określa warunki jakie musi spełniać tego typu zgromadzenie w celu prawidłowego zabezpieczenia medycznego, mającego chronić osoby przed:

  • skutkami agresywnego zachowania, których efektem są urazy,
  • przedawkowania środków odurzających w tym alkoholu i narkotyków, a tym samym ratując ewentualnych poszkodowanych,
  • typowych zdarzeń takich jak omdlenia, niewydolność oddechowa czy też atak serca,

Zabezpieczenie imprez we Wrocławiu

Minister Zdrowia w swoim rozporządzeniu jasno określa wymagania jakie muszą zostać spełnione w celu medycznego zabezpieczenia imprezy masowej. Bez właściwego przygotowania zaplecza medycznego impreza zorganizowana nie ma prawa mieć miejsca, dlatego warto spełnić te wymogi i zadbać nie tylko o zgodność z przepisami, ale o ludzkie zdrowie i życie.

Medyczne zabezpieczenie imprez masowych

Organizując imprezę zorganizowaną / masową, organizator winien posiadać zaplecze medyczne w postaci :

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty zabezpieczenia medycznego imprezy masowej.