COVID

Wykonujemy dwa rodzaje testów:

ARTRON One Step Novel COVID-19 IgM/IgG Antibody Test​

Szybki test jakościowy oparty jest na technice immunochromatograficznej in vitro. Wykrywa i różnicuje przeciwciała w klasie IgM oraz IgG przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 w surowicy ludzkiej, osoczu lub krwi pełnej uzyskanych od pacjentów z podejrzeniem zakażenia wirusem COVID-19.

Test zapewnia wstępny wynik pozwalający na wykrycie osób, które są zainfekowane lub mogły być narażone na ekspozycję wirusa SARS-CoV-2 i wytworzyły przeciwciała skierowane przeciw wirusowi. Wynik umożliwia podjęcie decyzji o dalszym diagnozowaniu. Test jest przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Wynik testu dostępny jest po 15-20 minutach.

Parametry testu:
Czułość: 93.4%
Swoistość: 97.7%
Względna dokładność: 95.8%
Czas odczytu: 15 do max. 20 minut

Materiały do pobrania:
Certyfikat
Deklaracja
Opis produktuSzybki test AMP SARS-CoV-2 Ag​​​​

Szybki test immunochromatograficzny, który używany jest do jakościowego wykrywania antygenu białek nukleokapsydowych SARS-CoV-2 w próbkach z wymazu z nosogardzieli. Stanowi nieocenioną pomoc w szybkiej diagnostyce zakażenia koronawirusem. Wynik jest dostępny w 15 minut.

Testów tych używa w tej chwili wiele krajów w Europie i na świecie m.in. Słowacja, Czechy. Testy antygenowe zostały zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia RP i są używane do stwierdzenia zakażenia wirusem SARS CoV-2 w Polsce. Są one równoznaczne z wykonaniem testu RT-PCR.

Parametry testu:
Czułość: 97.3%
Swoistość: 100.0%
Względna dokładność: 98.8%
Czas odczytu: 15 do max. 20 minut
Limit detekcji: 115 TCID50 /mL

Materiały do pobrania:
Certyfikat
Deklaracja
Opis produktu